Get Adobe Flash player

Konferencja pracodawców Listopad 2017

W dniu 6 listopada 2017 r., w Ośrodku Kormoran w Sulęcinie odbyła się kolejna Konferencja Pracodawców Powiatu Sulęcińskiego będąca jednocześnie okazją do rozstrzygnięcia II edycji konkursu Firma Roku.
 
Przedsięwzięcie to, jak co roku, współorganizowali - Związek Pracodawców Przedsiębiorczość oraz w imieniu Starosty Sulęcińskiego Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie. 
 
Dwa zasadnicze, poruszane tematy to: Możliwości dofinansowań dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 oraz Pracownicy ze Wschodu w Polsce – aktualna sytuacja, procedury i zmiany prawa. Drugi temat był również okazją do omówienia przez firmę rekrutacyjną zasad rekrutacji pracowników z Białorusi na rynek polski.
Dodatkowo, w trakcie spotkania, przedstawiona została oferta Banku Zachodniego WBK dla przedsiębiorców oraz informacja na temat Lubuskich Bonów Szkoleniowych.
 
W trakcie konferencji, wręczone zostały statuetki i dyplomy dla zwycięzców II edycji konkursu Firma Roku. 
Firmą roku został MOLEX sp. z o.o., II miejsce zajęła firma STAHL-MONT sp. z o.o., a na III pozycji uplasował się PREFABET sp. z o. o, . Przyznana została również nagroda specjalna dla sulęcińskiej firmy STYL CERAMIKA sp. z o. o., którą uznano za przyjazną lokalnemu społeczeństwu.
 
Spotkanie zakończone zostało koncertem muzyki klasycznej. 
 

. 

Powiat Sulęciński Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Portal Publicznych Służb Zatrudnienia Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze Portal Funduszy Europejskich_logo_50_Lubuskie-Warte-Zachodu .


Copyright © 2011. All Rights Reserved.

Our website is protected by DMC Firewall!