Get Adobe Flash player

Rok 2010 - Październik

Konferencja Pracodawców - Październik 2010

 

W dniu 26 października br. w Motelu Paradise w Torzymiu odbyła się kolejna konferencja pracodawców powiatu sulęcińskiego, której organizatorami byli: Starosta Sulęciński, Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość” z Sulęcina oraz Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie.

Pierwsza część konferencji poświęcona była sprawom gospodarczym. Działania samorządu województwa lubuskiego w zakresie rozwoju gospodarczego przedstawił Marszałek Województwa – Pan Marcin Jabłoński, a zakres przygotowanego do wdrożenia przez Rząd pakietu deregulacyjnego, czyli rozwiązań administracyjnych ułatwiających funkcjonowanie firm – Pan Krzysztof Galas, dyrektor do spraw regulacji gospodarczych w Ministerstwie Gospodarki. Złoty Herb Powiatu Sulęcińskiego będący wyrazem uznania i wdzięczności za zasługi dla powiatu otrzymał Krzysztof Kononowicz – Prezes Związku Pracodawców „Przedsiębiorczość” z Sulęcina i jednocześnie Prezes firmy LEKS.

Druga część spotkania poświęcona była obchodom 20-lecia Urzędu Pracy w Sulęcinie, obchodzonego w ramach 90-lecia publicznych służb zatrudnienia w Polsce. Zarząd Powiatu w Sulęcinie, Pani Poseł Bożena Sławiak oraz inni goście, na ręce Dyrektor Urzędu, złożyli gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich pracowników Urzędu za służbę na rzecz osób bezrobotnych i pracodawców. W trakcie spotkania zaprezentowano film promocyjny ukazujący działania urzędu pracy obecnie oraz pokrótce przedstawiono 20-letnią historię służb zatrudnienia w Sulęcinie.

W konferencji udział wzięło około 120 pracodawców z terenu powiatu.

 

wystpienie-Marszaka-Marcina-Jaboskiego

Wystąpienie Marszałka Marcina Jabłońskiego

 

Wystapienie-przedstawiciela-Ministerstwa-Gospodarki

Wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Gospodarki

 

Konferencja-pracodawcow

Konferencja pracodawców

 

Dyskusja

Dyskusja

 

Zloty-Herb-Powiatu-Sulecinskiego-dla-Krzysztofa-Kononowicza

Złoty Herb Powiatu Sulęcinskiego dla Krzysztofa Kononowicza

 

Urzad-Pracy-w-Sulecinie---20-lat-w-pigulce

Urząd Pracy w Sulęcinie - 20 lat w pigułce

 

Listy-gratulacyjne-dla-pracownikow-urzedu-pracy

Listy gratulacyjne dla pracowników urzędu pracy

 

. 

Powiat Sulęciński Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Portal Publicznych Służb Zatrudnienia Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze Portal Funduszy Europejskich_logo_50_Lubuskie-Warte-Zachodu .


Copyright © 2011. All Rights Reserved.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!