Get Adobe Flash player

Rok 2008 - Wrzesień

Konferencja Pracodawców - Wrzesień 2008

23 września w Motelu Paradise w Torzymiu odbyła się kolejna jesienna Konferencja pracodawców powiatu sulęcińskiego, której organizatorem był Starosta Sulęciński.

Na pierwszą części konferencji, odpowiadając na prośby wielu z pracodawców, zostali zaproszeni przedstawiciele organów kontrolnych, tj. Okręgowy Inspektor Pracy, Dyrektor Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Sulęcinie oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie. Przedstawiciele powyższych organów omawiali zasady współpracy, zakresy kontroli oraz najczęstsze problemy z jakimi stykają się pracodawcy w codziennej pracy związane z zakresem działania powyższych jednostek.

W drugiej części spotkania pracodawcy uczestniczyli w prezentacji dotyczącej pozyskiwania środków unijnych w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pracodawcy zachęcani byli również do korzystania ze środków przeznaczonych na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu, pozostających w dyspozycji Starosty oraz do przystąpienia do Stowarzyszenia „Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania”.

Frekwencja zaskoczyła organizatorów – w spotkaniu uczestniczyło około 140 osób reprezentujących ponad 100 podmiotów gospodarczych. Konferencję zaszczyciła swoją obecnością Pani Bożena Sławiak – poseł na Sejm.

 

DSC00265

DSC00270

DSC00252

 

 

 

. 

Powiat Sulęciński Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Portal Publicznych Służb Zatrudnienia Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze Portal Funduszy Europejskich_logo_50_Lubuskie-Warte-Zachodu .


Copyright © 2011. All Rights Reserved.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd